2021 03. 04. Rendezvény!

Állapot
Nem válaszolhatsz.

Travis G Yeezy

gonzi
Játékos
A mai napon a YeezY testvérek pénzadományt adnak át minden rászorulónak ((LvL 6 Alatti playerek)) ezzel is segítve tevékenységüket a városunkban!
A közeljövőben érdemes lesz nyitott szemmel járni, jómagam és testvéreim több ilyenre is készülünk, nem csak rászorulóknak!

További információkkal érkezni fogok önöknek, addig is szép délutánt kívánok minden városlakónak!
Travis G Yeezy voltam.

Travis G Yeezy

gonzi
Játékos
A lebonyolítás helyi idő szerint 20:00-kor várható, pontos helyszín: Jefferson városrész, Vin Car ZRT melletti vasúti sínek túloldalán lévő templom udvara!
Mindenkit várunk szeretettel, aki esetlegesen be szeretne szállni az adományozásba, annak a jelentkezését itt várom!

Travis G Yeezy

gonzi
Játékos
Az esemény lezajlott, a Los Santos Police Department dolgozóinak hálás köszönet a biztosításért, és a rengedeg embernek is aki megjelent!
Nem az első volt, de nem is az utolsó.
A képek nemsokára feltöltésre kerülnek.

Travis G Yeezy

gonzi
Játékos
Akinek esetleg nem volt ideális a tegnap este az se csüggedjen, még sok ilyet tervezünk!

Simeon Brooks

TINㄚ DIMΣ
Játékos
Nem akartam nagyon hozzá szólni a dologhoz de lenne pár tanácsom nektek.
Szerintem inkább a pénz helyett valami RP-t kellene adni a kezdőknek, belevinni őket a másik világba.
Pénzkeresésre rengeteg lehetőség van, horgászat, munkák, fegyverszállítós, és kereskedés legális úton vagy illegálisan.
Szerintem egy ilyen eseményen sokkalta jobb lenne ha inkább pénzelés helyett az szerepjátékozásra motiválnátok őket!

Owen Garcia - Mappa™

Móka miki
Fórum Moderátor
Megkérek mindenkit ne kezdjen felesleges veszekedésekbe! Mindenkinek törlésre került a kommentje, kivétel Travis G Yeezy Travis G Yeezy

Ski G Yeezy

one and only
Játékos
Szerintem inkább a pénz helyett valami RP-t kellene adni a kezdőknek, belevinni őket a másik világba.
Pénzkeresésre rengeteg lehetőség van, horgászat, munkák, fegyverszállítós, és kereskedés legális úton vagy illegálisan.
Szerintem egy ilyen eseményen sokkalta jobb lenne ha inkább pénzelés helyett az szerepjátékozásra motiválnátok őket!
Igazad van, ezért lenne jó, ha ismét volna a szerveren LS Times, vagy HN - ki hogy ismeri - ugyanis teret adhatna a nagyobb szabású rendezvények szervezésére, megtartására. Csomó játékost vonzana fel/vissza a szerverre, ha lennének rendszeres rendezvények, hirdetett összejövetelek, RP-k.

Travis G Yeezy

gonzi
Játékos
Tökéletesen igazat adok!
Ezek csak kezdeti dolgok, szépen lassan bele fogunk abba is menni, csak első lépésnek fontosnak tartjuk azt,hogy legyen miért itt maradniuk.

Drake G Yeezy

Add fel az álmod, és halj meg!
Játékos
Sziasztok!
Ahogy Travis már mondta itt sikeresen megtörtént a rendezvény!
Csináltam pár képet amit most megosztok veletek! (Köszönjük mindenkinek a felnőttes viselkedést és a rendőröknek a munkájukat)
155973185_1080298699116000_5485479349685905212_n.png157078092_527499041750918_4015711578801999302_n.png155162464_229848395534321_1402160068912094921_n.pngmta-screen_2021-03-04_20-25-47.jpgmta-screen_2021-03-04_20-24-51.jpgmta-screen_2021-03-04_20-25-11.jpg

Állapot
Nem válaszolhatsz.