Vezetéknév váltás

Állapot
Nem válaszolhatsz.
Engem te ne kussolgassál hanem add meg a címedet aztán elverlek a gecibe. Na ott legyél kemény és ott merj anyázni!
Kemény lehetsz tipikus szájkarate de ha gondolod meg adom a címemet várlak... nem tudom mit kell arcoskodni.. 

Engem te ne kussolgassál hanem add meg a címedet aztán elverlek a gecibe. Na ott legyél kemény és ott merj anyázni!
Senki sem anyázott neked az egy másik gyereknek a hozzászólása nem kell másra fogni..

Úr isten, csupa 10-en éves. Még én vagyok a Én soha nem szoktam káromkodni, hisz a szüleim erre neveltek! amiért ilyen faszfejt neveltek belőle a szülei, hát basszátok meg!
Szerintem a veszekedésnek nem itt van a helye!! Először olvasd el mit tehetsz és mit nem a Fórumon!! Itt a szabályzat.: 

Szerintem a veszekedésnek nem itt van a helye!! Először olvasd el mit tehetsz és mit nem a Fórumon!! Itt a szabályzat.: 
Jól mondod.. szerintem felesleges veszekedni mivel normálisan is meg lehet mindent beszélni..

Amennyiben még problémája van akkor személyesen beszéljék meg, nem kell itt a fórumon ócsárolni egymást... Eléggé gáz ezeket látni mindenhol...

Amennyiben még problémája van akkor személyesen beszéljék meg, nem kell itt a fórumon ócsárolni egymást... Eléggé gáz ezeket látni mindenhol...
Így van jól mondod!

Mindenhol csak azt lehet látni hogy egyik a másikat leszidja a sárga földig majd utána csodálkozik hogy a másik sértett fél szintúgy vissza szól....

Mindenhol csak azt lehet látni hogy egyik a másikat leszidja a sárga földig majd utána csodálkozik hogy a másik sértett fél szintúgy vissza szól....
Nyitott egy topicot egy "bizonyos stílusban" utána kapott rá egy választ ugyanabban a stílusban és ezen kiakadt...

Állapot
Nem válaszolhatsz.