1. Ez az oldal cookie technológiát használ, azzal ha továbblépsz elfogadod az ezzel kapcsolatos szabályokat. Learn More.

Kevin Brooks Adminisztrátori pozícióra való jelentkezése.

A poszt-ot Kevin Brooks//Dávid. kezdeményezte,ekkor: Július 3, 2019.

Poszt státusz:
Nem válaszolhatsz.
  1. Kevin Brooks//Dávid.

Kevin Brooks//Dávid. Játékos

Kommentek:
    2
    Kapott Likeok:
    2
    Trophy pontok:
    3
    1.) Mi a karaktered/karaktereid neve?

Kevin Brooks. ( 300+ órám van a szerveren. )

2.) Volt e bannod a szerveren, ha igen mennyi időre és miért?

Még nem volt kitíltásom a szerverről.

3.) Voltál e admin a szerverünkön, ha igen mi volt a neved és esetlegesen miért nem vagy már az?

Még nem töltöttem be adminisztrátori pozíciót a szerveren.

4.) Írj magadról legalább 10 mondatos bemutatkozást.

Antal Dávid vagyok 18 éves, Komárom-Esztergom megyében lakok egy kis faluban, Bokod-on. Az előző héten sikeresen letettem az érettségit, Szeptembertől szakmai évemet fogom kezdeni. Gépgyártás Technológia Technikusnak tanulok 4 éve. 12 éve kezdtem el focizni, azóta töretlenül kisebb nagyobb sérülésekkel a hátam mögött játszom ezt a remek sportot. Imádok biciklizni, társaságban lenni akár a TeamSpeak-en, akár a való életben. Baráti társasággal hetente megpróbálunk össze ülni horgászni egyet. Káros szenvedélyem nincs hacsak a szotyola függőség nem számítható annak. 2016 vége fele kezdtem el a Hungary Life MTA szerverén játszani. Nagyjából 1-2 hónapja kezdtem újra játszani a szerveren, egy kisebb kihagyás után, ez alatt sikerült ideiglenes moderátorrá válnom. Van pár admin barátom a szerveren, akikkel aktívan szoktam beszélgetni.

5.) Mennyit tudnál aktív lenni napi szinten?

Mivel nyáriszünet van, hétköznap 4-5 órát tudnék Adminszolgálatban tölteni, hétvégén ez csak több lehet.

6.) Miért szeretnél adminsegéd lenni?

Szeretnék segíteni a játékosoknak, egyben az admintársaknak. Megszeretném könnyíteni a játékmenetet a gyors válaszídővel, segítőkészségemmel. Bármire rendelkezésre állok hogyha problémán akadt fel valaki, és megpróbálom azt a problémát minél jobban elhárítani. Tudom kezelni a stresszt, a kommunikációs készségeim is jók ahhoz, hogy admin legyek. Szeretek csapatban dolgozni, és kitartok a csapat mellett bármi áron.

7.) Miért pont Téged válasszunk?

Könnyen szót értek az emberekkel, tudom kezelni a stresszt. Szeretek az emberekkel szót érteni, egy dűlőre jutni velük. A játékos érdekét előbbre tartom mint az enyémet, próbálok neki minél jobban tudásom szerint segíteni. Gyorsan tanulok, így ha valamit is hibáznék adminkarrierem során, az többször nem fog előfordulni. Hű vagyok a társaimhoz, nem vagyok hátbaszúrós típus, megbízható ember vagyok. Ha sikerülne a felvétel, a legjobb formámat hoznám, és megpróbálnám a lehető legtöbb dolgot memorizálni amit mondanának, alkalmazni azt.

8.) Ha esetleg fontosnak tartasz még valamit ami nincs a felsoroltak között, ide írhatod.

-Moderátor voltam párszor, így elsajátítottam a TeamSpeak, Szerverszabályzatot, így azt kellően tudom kezelni, alkalmazni.

2. James Walther//LasliuSS.

James Walther//LasliuSS. Szerver-Admin Szerver-Admin

Kommentek:
    44
    Kapott Likeok:
    71
    Trophy pontok:
    18
    Szép lap lett, ismerlek, ismered a szabályzatot is, szerintem alkalmas lennél erre a posztra. Sok Sikert! :D

Utoljára módosítva: Július 3, 2019
    Kevin Brooks//Dávid. kedveli ezt.
  3. Kevin Brooks//Dávid.

Kevin Brooks//Dávid. Játékos

Kommentek:
    2
    Kapott Likeok:
    2
    Trophy pontok:
    3
    Köszönöm szépen! :D

4. Damien Menendez

Damien Menendez Fórum Adminisztrátor Vezetőségi tag

Kommentek:
    621
    Kapott Likeok:
    303
    Trophy pontok:
    63
    Köszönöm a jelentkezésed,felvételt nyertél.

5. Aaron R Lewis | Deka™

Aaron R Lewis | Deka™ Fórumkirály Fórum Moderátor

Kommentek:
    1,740
    Kapott Likeok:
    242
    Trophy pontok:
    100
    Gratulálok.
    Zárom, helyezem!

Poszt státusz:
Nem válaszolhatsz.