1. Ez az oldal cookie technológiát használ, azzal ha továbblépsz elfogadod az ezzel kapcsolatos szabályokat. Learn More.

[Lorenzo Damiano] Jelentkezés Globális Fórum Moderátornak.

A poszt-ot Fillipo Massimiliano // Eddy kezdeményezte,ekkor: Február 8, 2019.

Poszt státusz:
Nem válaszolhatsz.
  1. Fillipo Massimiliano // Eddy

Fillipo Massimiliano // Eddy Aktív kommentelő Játékos

Kommentek:
    331
    Kapott Likeok:
    209
    Trophy pontok:
    43
    Globális Fórum Moderátor Jelentkezési lap

Edvin-nek hívnak, 18. életévemben járok.
    Délvidékel éllek. CNC programozónak tanulok.
    Ambíciódús határozott személyiségnek tartom magam.
    Hogy egy kis negatívat is mondjak elég sértődékeny vagyok.
    Szabadidőmben általában játszani szokam.
    Nagyon szeretem a Focit és az F1-et, bár ezeket csak televízióban követem.

,,Karierem'' a HL-en.

2013 őszén kezdtem el foglalkozni a Roleplay szerverekkel, akkor még inkább SAMP-on.
    Akkoriban láttam meg egy Incama videót a HL-ről, és másnap kezdődött el itt a pályafutásom.
    Ugye akkoriban fiatal korom ellenére elég nehéz volt érvényesülni a szerveren.
    Sok frakcióba próbáltam jelentkezni, de mindenhonnan elutasítottak.
    Viszont ettől eltekintve nagyon megszerettem a szervert, és nagyon élveztem az itteni játékot,
    bár akkor még alig ismertem az RP szabályait.
    (Hála az akkori adminoknak, a sok-sok órányi jailnek, és a sok oktatásnak gyorsan megtanultam ezt a dolgot.)
    Kisebb-nagyobb kihagyásokkal azóta játszom a szerveren, másik szerveren huzamosabb ideig soha nem is játszottam, én lojális vagyok a HL-hez.
    Azóta töltötem be Moderátori, Admin pozíciót, valamint volt szerencsém több frakciót is vezetni.
    Ugyan a player szám lecsökkent, én mégis it maradok, és a HL-en szeretnék játszani továbra is.
    Jelenleg Discordon Moderátori pozíciót töltök be.

Miért szeretnék Globális Fórum Moderátornak jelentkezni?

Mivel ahogy mondtam nagyon régóta játszom a szerveren, ez idő alatt nagyon sok jót adott nekem ez a szerver, sok szép emléket, barátságokat stb.
    Így logikusan merült fel bennem, hogy valamit vissza kéne adnom ebből a szervernek, valamivel segítenem kéne a szerver közösségét.
    És számomra jelenleg ez a pozíció lenne az, ahol legtöbbet tudnék segíteni.
    Követem a fórumot, szinte minden Posztot elolvasok, szerintem egy jól működő RP szerverhez elengedhetetlen a tiszta fórum.

Mennyi időt tudnék a feladatra fordítani?

Kis túlzással 0-24 ben elérhető vagyok, a fórumot pedig akár óránként is át tudom nézni, szóval ezzel nem hiszem, hogy probléma lenne.

Mit tudnék tenni a fórum tisztaságáért?

Mint említettem, minden bejegyzést elolvasok a fórumon, így átlátom, hogy hol vannak elvégezendő feladatok, és, hogy hol fordulnak elő esetlegesen hibák.

Globális Fórum moderátorként törekedni fogok a fórum szabályainak betartatására, és mindenek előtt betartására, hogy ezzel példát statuáljak a többi játékos számára.
    Szeretek csapatban dolgozni, projektben kondolkodni, ami segít, hogy kiválióan és gyorsan végezzem el az előttem álló feladatot.
    Valamint, ha én elvállalok egy pozíciót, akkor azt soha nem veszem félvárról, minden energiámat befektetem, hogy a lehető legjobbat hozzam ki a munkámból.

____________________________________________________________________________________
    Úgy érzem, hogy az általad megadott feltételeknek megfelelek. Köszönöm, hogy elolvastátok a jelentkezésemet.

Utoljára módosítva: Február 8, 2019
  2. Mohammed Ezequiel′ / Koca

Mohammed Ezequiel′ / Koca Kotsza Játékos

Kommentek:
    178
    Kapott Likeok:
    17
    Trophy pontok:
    28
    Jó kis lap lett, de mivel mint láttam egyszer már elutasították mert nem volt moderátor tag felvétel így egy újra fogalmazás/designelés szerintem ráfért volna.

3. Fillipo Massimiliano // Eddy

Kommentek:
    331
    Kapott Likeok:
    209
    Trophy pontok:
    43
    Köszönöm a véleményeket.
    Az előző nem volt elutasítva, csak lezárva, mivel lezárult a tagfelvétel.
    Ez előző laphoz képest, ez mint tartalmilag, mint külalakban változott.

4. //Ryzma// Makarov Dior

//Ryzma// Makarov Dior Aktív kommentelő Játékos

Kommentek:
    114
    Kapott Likeok:
    35
    Trophy pontok:
    28
    Kétlem hogy 0-24-ben tudnál lenni. Folyamatosan csak arról írsz hogy a feladatokat elvégeznéd , egy GMOD-nak önállónak kell lennie nem csak a feladatra várni.Próbálkozz újra legközelebb. Elutasítva.

5. Fillipo Massimiliano // Eddy

Kommentek:
    331
    Kapott Likeok:
    209
    Trophy pontok:
    43
    Hogy őszinte legyek, a 0-24 dolgot természetesen képletesen írtam, bár meg jegyeztem, hogy kis túlzással, bár az akitvításomról (sem) hazudtam.
    Amikor feladatról beszélek, akkor GMod-al járó feladatokra gondolok, nem tudom, hogy honnan állapítottad meg ebből az önállóság hiányát, bizonyára ennek is megvan az oka.
    Mindenesetre köszönöm hogy időt szakítottál, hogy elolvasd jelentkezésemet, elfogadom a döntésedet és sok sikert kívánok a továbbiakban.

Poszt státusz:
Nem válaszolhatsz.